top of page

La Gomera salas ekskursija ar prāmi no Tenerifes


Sākam ar grupas savākšanu no viesnīcām un dodamies uz  Los Cristianos ostu lai nenokavētu prāmja atiešanu.

Pēc stundas mēs enkurojamies  San Sebastian ostā, vietā no kuras 1492. gada 3. augustā savu pasaulslaveno ceļojumu pāri Atlantijas okeānam uzsāka Kristofora Kolumba karavela Santa Maria. No galvaspilsētas dodamies augšup virzienā uz salas nacionālo parku Garajonay. Šī teritorija ir iekļauta UNESCO cilvēces mantojuma sarakstā dēļ pasaules mērogā unikālas augu valsts.​


Šeit sastopami tādi gandrīz nekur citur vairs neeksistējoši augi kā viršu un kadiķu koki līdz 10m augstumā kā arī unikāli lauru koki. Šāda tipa mežs saucas Laurisilva un tajā varam sajusties kā autentiskā dinozauru ēras mežā.

Redzēsim arī netipiski lielus mums pazīstamus augus kā piemēram, gigantiskās pienenes līdz 3m augstumā.


Ap pusdienlaiku piestāsim restorānā lai baudītu vietējo maltīti ar vīnu un priekšnesumu.

Gomeras salā ir saglabājusies vēl viena pasaules mērogā unikāla tradīcija El Silbo. Tulkojumā svilpošana, saukta par Gomeras svilpošanas valodu. Vietējie iedzīvotāji senos laikos spēja sazināties pāri kalnu grēdām un lieliem attālumiem sasvilpojoties Arī šī tradīcija ir iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā.


Tālāk apmeklēsim eksotisko augu dārzu un dosimies atpakaļ uz galvaspilsētu San Sebastian.


Pēc ekskursijas pa pilsētu atgriežamies uz prāmja lai ap 18:00 būtu atpakaļ Tenerifē.


Ļoti piesātināta un izzinoša ekskursija, otra populārākā pēc Teide-Maska.

Maršruts var tikt veikts pretējā virzienā pēc gida ieskatiem.Valodas.

Ekskursijas tiek vadītas angļu, vai krievu valodās. Veicot rezervāciju, izvēlaties vajadzīgo valodu no izvēlnes. Pēc tam, kalendārā parādīsies dienas, kurās tā ir piejama. Ja ekskursija nav pieejama ar krievu gidu, atliek izvēlēties citu valodu (angļu un spāņu vienmēr ir pieejamas).


Apmaksa.

Rezervācija tiek apstiprināta pēc apmaksas ar bankas karti. Uz norādīto e-pastu saņemsiet biļeti ar informāciju, kur atrodas tuvākā pietura.


  • Biļetes nav jādrukā, var uzrādīt gidam no telefona.

  • Svarīgi lai laukā kartes turētājs tiktu ievadīts tās īpašnieka vārds/uzvārds, bez kļūdām.

  • Ekskursijas vai pacēlāja atcelšanas gadījumā, maksa tiks atgriezta uz karti, parasti 2-4 dienu laikā (ja atceļas dēļ nepiemērotiem laika apstākļiem)

  • Ekskursijas iespējams atcelt bez maksas, līdz 24h pirms sākuma laika.

bottom of page