top of page
Siam Parks Tenerifē. Kā nokļūt. Kur pirkt biļetes.

Siam Parks

Eiropā lielākais un apmeklētākais ūdens atrakciju parks atrodas Tenerifē – Playa de las Americas. Parka kopējā platība ir 18 hektāri, kuros atrodas ūdens atrakcijas, mākslīgā pludmale, mākslīgā upe, suvenīru veikali un vairāki restorāni.

 

 

 
 

Ar bērniem uz Siam Parku
 Parku var droši apmeklēt arī ar pavisam maziem bērniem. Līdz 3 gadu vecumam ieeja ir bezmaksas.
Zona THE LOST CITY ir izveidota tā, lai būtu droša visa vecuma bērniem tikai ar noteikumu, kādam pieaugušajam bērnus ir jāpieskata.

 

Siam Parka biļetes

 

  • Siam parka ieejas biļete maksā 45€.

  • Bērniem no 3-11 gadiem cena ir 32€.

  • Bērniem īdz 3 gadiem ieeja bez maksas.

Papildus biļetes

 

  • Twin Ticket būs izdevīgi iegādāties ja plānos ir apmeklēt divus atpūtas parkus: Siam un Loro. Tās ir komplekta biļetes Loro parks + Siam parks, par izdevīgāku cenu kā pērkot atsevišķi. Siam parks un Loro parks pieder vieniem īpašniekiem, tādēļ viens parks otru ļoti reklamē un piedāvā šīs “Twins” biļetes.

  • Twin Ticket biļete maksā 74€. Bērniem no 3-11 gadiem cena ir 53€. Līdz 3 gadiem bez maksas.

  • Twin Ticket biļete ar autobusa transfēru no dienvidu kūrorta maksā 94€. Bērniem no 3-11 gadiem cena ir 68€. Līdz 3 gadiem bez maksas.

  • Tikai autobusa transfērs uz Siam Parku no Puerto de la Cruz pilsētas maksā 24€. Bērniem no 3-11 gadiem cena ir 20€. Līdz 3 gadiem bez maksas (bez rezervētas sēdvietas, bērns sēž klēpī).

  • Premium Biļete ir ieejas biļete kurā, katram papildus iekļauts mantu skapītis + dvielis + 15€ vauchers restorānā Beach Club (parka pludmalē). Cena 59€. Bērniem no 3-11 gadiem cena ir 41€. Līdz 3 gadiem 15€. Biļetē iekļauts restorāna vauchers 15€ katram.

Kanāriju salu rezidentu biļetēm ir 50% atlaide  Siam Parka ieejas un Twin Ticket biļetēm. Tās var iegādāties tiešsaistē taču, jāņem verā ka, pie iejas tiks prasīts uzrādīt dokumentu (zaļo rezidences karti vai NIE).

 

Ja biļetes nopirktas internetā, rindā pie kases nav jāgaida. Darbiniekam pie ieejas jāuzrāda biļete un dokuments. Ja dokumenta nebūs, tiks prasīts piemaksāt starpību.

 

Transports uz Siam Parku

 
Restorāni
 
Parkā parasti tiek pavadīta visa diena, tādēļ šeit ir pieejami vairāki bāri un restorāni.
Galvenā pusdienošanas zona atrodas pašā pludmalē:

Beach Club restorānā var uzēst burgerus, hotdogus, picu vai pastu jeb makaronus, ko parasti izvēlas bērni. Pamatīgākai maltītei var pasūtīt barbekjū ribiņas ar frī kartupeļiem vai grillētu vistu.

 
*pērkot Premium Biļeti jūs saņemat: ieejas biļeti,  vaučeru uz 15€ šajā restorānā, arī mantu glabāšanas skapīti un dvieli.​
Kur paēst Siam Parkā? Restorāns Beach Club.

Beach Bar - pludmales bārs atrodas Siam Parka pludmalē.

Tajā var pasūtīt visdažādākos dzērienus un baudīt tos uz vietas vai arī ņemt līdzi uz saviem pludmales krēsliem.
Beach Bar - pludmales bārs Siam Parkā Tenerife

Thai Bar - alus, vīns, kokteiļi, sangria. Bērniem limonādes vai sulas.

Bārs atrodas pie Mai Thai river atrakcijas.
Thai Bar - bārs restorāns Siam Parkā. Tenerife.

delfi.lv

tripadvisor.com

thesun.co.uk

bottom of page