top of page
Kā lidot no Rigas uz Tenerifi. Padomi - čarteri vai savienotie reisi.

Padomi

Lai izlidotu uz Tenerifi, nav vajadzīga liela nauda – turp var doties arī ceļotāji, kuri vēlas doties iepazīt šo skaisto salu, bet vienlaikus nevēlas iztērēt pārāk daudz naudas. Atliek vien izplānot ceļojumu prātīgi un aviobiļetes ir viena no svarīgākajām lietām, ar ko sākt. Zemāk aplūkosim dažus vērā ņemamus faktus, kas noderēs meklējot aviobiļetes un izvērtējot labākos piedāvājumus.

Lētākie lidojumi

   

Pašu kombinētām aviobiļetēm lidojumu cenas ar budžeta aviokompānijām var būt pat zem 100 eiro abos virzienos ar rokas bagāžu. Viss ir atkarīgs no jūsu prasmēm meklēt, komforta vēlmēm (tas attiecas gan uz bagāžas vajadzībām, gan arī uz lidojuma starplaikiem), kā arī sezonas, kad tiek meklētas aviobiļetes.
Esiet pacietīgi, turiet acis vaļā jauniem piedāvāj
umiem, meklējiet ilgākā laika posmā, lai labāk saprastu, kāds ir piedāvājums. Ieskatieties Tenerife.lv mājaslapā, lai aplūkotu aktuālos piedāvājumus lētākiem lidojumiem.

 

Veidojiet dažādus maršrutus

 

Varat izplānot un īstenot neparastākus maršrutus, piemēram, doties uz Tenerifi, vēlāk ar prāmi doties uz Grankanāriju un no turienes doties mājup, vai lidot uz Lanzaroti, iepazīt ilgākā ceļojumā citas Kanāriju salas un atpakaļ lidot no Tenerifes. Izmantojiet pieejamos lidojumu meklētājus, lai atrastu labākās kombinācijas. Dažkārt izdodas atrast tik lētas aviobiļetes, ka var pat nopirkt divus variantus un vēlāk izlemt, kuru izmantot. Piemēram, biežie lidojumi uz Lielbritānijas lidostām ļauj rezervēt, piemēram, lidojumu uz Liverpūli rīta pusē gan no Tenerifes, gan no Grankanārijas un vakarā no Liverpūles doties ar lidojumu uz Rīgu. Laicīgi rezervēta biļete ļaus vēlāk pieņemt lēmumu, vai doties uz citu salu vai tomēr palikt Tenerifē.

 

Laiks starp lidojumiem – mazāk ne vienmēr ir labāk

 

Tenerife visvairāk ir iecienīta ziemas sezonā – laikā, kad lidostas visbiežāk ietekmē slikti laika apstākļi un tas var izraisīt lidojumu kavēšanos, tādēļ ilgāks starplaiks starp savienotajiem reisiem ir ieteicams, jo tad samazināsiet stresu, ka nepagūsiet uz nākamo lidojumu. Tas attiecas uz lidojumiem abos virzienos – gan Tenerifē varbūt vētras, it sevišķi februārī, kā arī citviet aizkavēta lidmašīna var ietekmēt lidojumu no Tenerifes.
Ja laiks starp lidojumiem ir ilgāks, plānots brauciens uz pilsētas centru vai iekļauj sevī pat nakšņošanu lidostā, tad nāksies līdzi ņemt arī kārtu ar siltākām drēbēm, kuras nāksies lieki vadāt. Tādēļ laicīgi izplānojiet, kā izmantot vairākās kārtās Tenerifē izmantojamo apģērbu.

Salīdziniet lidojumu kombinācijas

 

Ja ir izvēle starp diviem lidojumu variantiem, kuriem ir neliela cenu atšķirība, tad izvēlieties jums piemērotāko, neskatoties uz cenu.

 

Tenerife nav lētākais galamērķis, netaupiet uz lidojumu – starpību ietaupīsiet kaut kur citur. Tā vietā labāk izvēlēties lidojumu kombināciju, kurai ir optimāls laiks starp lidojumiem, labāki bagāžas nosacījumi vai labāka apkalpošana.

Piemēram, labāk ir izvēlēties lidojumu caur Berlīni (Ryanair + Norwegian), kur pietiek 2 stundas starp lidojumiem, nevis Ryanair caur Londonas Stansted, kur var nākties pavadīt ilgāku laiku pasu un bagāžas kontroles rindās un laiks starp lidojumiem vajadzētu būt vismaz 3 stundas.

Divas Tenerifes lidostas

 

Tenerifē ir divas lidostas: viena atrodas salas dienvidos  – Aeropuerto de Tenerife Sur, dažviet dēvē vēl vecajā nosaukumā Reina Sofia Airport. Savukārt otra lidosta (Los Rodeos Airport ,TFN) – salas ziemeļos tuvāk galvaspilsētai Santa Cruz. Šī lidosta tiek izmantota galvenokārt iekšējiem lidojumiem uz citām Kanāriju salām, kā arī uz kontinentālo Spāniju. Daži lidojumu meklētāji var piedāvāt lidojumus uz dažādām Tenerifes lidostām, piemēram, Skyscanner piedāvātais maršruts Rīga – Oslo – Tenerife – Barselona – Rīga ielido/izlido no dažādām Tenerifes lidostām. Tas ir jāņem vērā un to var izmantot, lai iepazītu salas ziemeļu daļu, bet noteikti nepalaidiet garām, no kuras tieši lidostas ir jūsu lidojums. Ja nevēlaties šādu kombināciju, tad meklējiet citu, rūpīgi pievēršot šim faktam uzmanību.

Agrie lidojumi

 

Agrs lidojums (ap pl. 6-8) nozīmē, ka jums ir uz lidostu visdrīzāk nāksies doties ar taksometru, tomēr tam ir gaišā puse – visticamāk, ka lidmašīna jau būs iepriekšējā vakarā ieradusies lidostā un tur jau gaidīs, tādēļ iespējamība, ka lidojums kavēsies ir mazāka. Ievērojams faktors kavēšanai varētu būt laika apstākļi gaisa telpā, kuru nākas šķērsot, vai gaisa dispečeru streiki, kuri pēdējā laikā notiek arvien biežāk.

Pārbaudiet naktsmāju pieejamību

 

Lidojumu meklēšana un biļešu rezervēšana ir svarīga daļa no ceļojuma, tomēr pirms rezervēt ļoti iesakām sākumā pārbaudīt viesnīcu pieejamību hotels.tenerife.lv mājaslapā – norādiet ceļojuma datumus, salīdziniet cenas uzreiz daudzos populārākajos rezervēšanas portālos.

Iespējams, ka izvēlētajos datumos notiek kāds pasākums, rezultātā labākās viesnīcas ir aizpildītas un naktsmājām ir lielas cenas. Tad pastāv iespēja atrast mītnes vietu tālāk no kūrortiem un tūristu bariem, tur noteikti atradīsiet labas naktsmājas un iespēju turpināt salas izpēti. Tādēļ ir svarīgi ķert labākos lidojumus bez liekas kavēšanās, vienlaikus arī iepriekš izplānot pāris soļus iepriekš un aprēķināt plānoto ceļojuma budžetu.

 

Lidojumi no Rīgas uz Tenerifi

bottom of page