top of page
Loro Parks Tenerifē. Kā nokļūt. Biļetes un cenas.

Loro Parks

Viens no lielākajiem un modernākajiem zoo dārziem Eiropā.
Parks aktīvi iesaistās vides aizsardzībā. Parka mērķis nav tikai izklaidēt tūristus, tas arī izglīto apmeklētājus par dabas resursu aizsardzības nozīmi un, attīsta savu programmu apdraudēto dzīvnieku sugu saglabāšanā.

 

Parks sāk darbu jau 9:30 un tas ir labs laiks arī sākt ekskursiju, pirms šoviem pagūsiet apskatīt dzīvniekus. Tie arī dienas saulē vairāk izvairīsies un nolīdīs dziļāk savos iežogojumos, tādēļ neizdosies tik labi redzēt, kā arī no rīta vēl nebūs ieradušies tūristu bari no salas dienvidu daļas. Ziemas sezonā, protams, dienas gaisma no rīta būs mazāk, varbūt vairāk mākoņu, kuri vēlāk var izklīst.

Loro parka biļešu cenas

 

  • Loro parka ieejas biļete maksā 42€.

  • Bērniem no 6-11 gadiem cena ir 30€.

  • Līdz 5 gadiem bez maksas.

Twin Ticket - Dubultās biļetes

 

Vecākiem, kuri ceļo ar bērniem līdz 5 gadu vecumam (ieskaitot), būs izdevīgāk iegādāties Twin Ticket komplekta biļetes Loro parks + Siam parks. Loro parkā ieeja ir bezmaksas līdz 6 gadu vecumam, savukārt Siam parkā ir jāmaksā ieeja no 3 gadiem, bet šīs biļetes komplektā ļauj arī Siam parkā tikt bezmaksas. Siam parks un Loro parks pieder vieniem īpašniekiem, tādēļ viens parks otru ļoti reklamē un piedāvā šīs “twins” biļetes.

  • Twin Ticket biļete maksā 74€. Bērniem no 6-11 gadiem cena ir 53€. Līdz 5 gadiem bez maksas.

  • Twin Ticket biļete ar autobusa transfēru no dienvidu kūrorta maksā 93€. Bērniem no 6-11 gadiem cena ir 67€. Līdz 5 gadiem 14€.

 

Transports uz Loro Parku

  • Ieejas biļete ar autobusa transfēru no dienvidu kūrorta un Los Gigantes maksā 61€. Bērniem no 6-11 gadiem cena ir 44€. Līdz 5 gadiem 15€.

  • Tikai autobusa transfērs uz Loro Parku no dienvidu kūrorta un Los Gigantes maksā 19.50€. Bērniem no 6-11 gadiem cena ir 14.50€. Līdz 5 gadiem 8.50€.

Loro parks nav tomēr parasts zoo dārzs, daudz resursu tiek veltīts dzīvnieku labturībai, kā arī 10% no biļešu ienākumiem tiek veltīti savvaļas dzīvnieku projektiem visa pasaulē.

Viņu fonds arī rūpējas par daudzu sugu pavairošanu, lai tās neizzustu no šīs pasaules, veic dažādus pētījumus.

Arī pašā parkā var redzēt “Dzīvnieku vēstniecību”, tur var skatīt, kā darbinieki strādā ar jaunajiem dzīvnieciņiem, to inkubācijas procesu u.c.

Šovi

Delfīnu šovs

11:15 | 13:00  | 16:15

ilgums 20min

Delfīnu šovā mazāki bērni var kļūt par šova zvaigzni, ja vien sēdēs auditorijas kreisajā pusē, tuvāk baseinam. Tad šova vadītāji var izvēlēties bērnu, kuru iesaistīt šovā – tas nozīmē arī pavizināšanos ar laivu pa baseinu. Tātad vajag drosmi un azartu, nebaidīties, bet šāda iespēja pastāv – ja nu dikti vēlās, tad pirms šova sākuma laicīgi atrodiet sev vietu, pārrunājiet iepriekš ar bērnu, ka varbūt būs tāda iespēja, bet nelieciet vilties, ja arī nesanāks.

Delfīnu šova laiki Loro Parkā - Tenerifē
Jūras lauvu šovs
10:00 | 11:00 | 13:45 | 14:30 | 15:45
ilgums 20min
Jūras lauvu priekšnesums ir baudāms, dzīvnieki ir gudri un labi apmācīti.
Īpaši bērniem, tie ir sajūsmā par šovu. Tomēr, ja esat bijuši jūras lauvu šovos citur pasaulē, šis iestudējums varētu būt diezgan līdzīgs.
Jūras lauvu šovs Loro Parkā - Tenerifē

Zobenvaļi - Orca
11:45 | 15:15
ilgums 20min

Zobenvaļi ir delfīnu dzimtes okeāna iemītnieki, dēvēti arī par lielākajiem delfīniem pasaulē. Spāniski - Orca un angļu valodā zināmi kā Killer Whale. Tie ir samērā attapīgi, tādēļ labi padodas dresūrai un tiek apmācīti šoviem.
Vienīgais zobenvaļu šovs Kanāriju Salās ir redzams Loro Parkā.


Atcerieties, ka priekšnesuma neatņemama sastāvdaļa ir, vairākas tonnas smaga zobenvaļa izniršana no baseina, skatītāju priekšā, saceļot ūdens šļakatas. Pirmajās rindās sēdošie var tikt saslapināti no galvas līdz kājām (ieskaitot telefonus un fotoaparātus).
Ja to vēlaties, sēdieties tur, kur redzēsiet apmeklētājus ar lietusmēteļiem. Ja nevēlaties, izvairieties no šīm sēdvietām.

Zobenvaļu šovs Loro Parkā - Tenerife

Papagaiļi - Loro

10:45 | 12:30 | 14:30 | 15:30 | 16:45

ilgums 20min

Loro Parkā mīt vairāk nekā 4000 papagaiļu. Organizācija ir sniegusi lielu ieguldījumu šo putnu aizsargāšanā un vairošanā. Tādēļ arī parks tika nosaukts par Loro, spāniski Papagaiļu parku.
Šovā redzēsiet šo putnu prasmes tikt apmācītiem.

Papagaiļu šovs Loro Parkā - Tenerifē
Ar auto uz Loro Parku
No Tenerifes dienvidiem var aizbraukt aptuveni stundas laikā. Ievadiet navigācijā Loro Park, Av. Loro Parque, s/n, 38400 Puerto de la Cruz vai, spiediet uz saites lai pārbaudītu, kurš maršruts jums ir izdevīgāks. Navigācija parasti piedāvā divus variantus, caur Santa Cruz vai Santiago del Teide.

Auto stāvvieta Loro Parkā
Maksā 7€ dienā. Ārpus parka var izdoties atrast bezmaksas stāvvietu uz ielas, tomēr sekojiet norādēm lai neatstātu auto neatļautā vietā.

Vairāk informācijas par nokļūšanu Loro Parkā lasiet atsevišķā sadaļā.
bottom of page