top of page
Latviešu gids Tenerifē. Privātās ekskursijas.

Latviešu gids

Privātās ekskursijas Latviešu valodā Tenerifē.

Privātās ekskursijas ar Latviešu gidu.

 

Salā ir samērā liels piedāvājums ar autobusa ekskursijām un tās pārsvarā tiek vadītas Angļu, Krievu, Vācu un Spāņu valodās. Lai gan Tenerifē ir vairāki profesionāli Latviešu gidi, dēļ nepastāvīgā pieprasījuma, šādas tūres pēc saraksta nenotiek. Tās tiek organizētas pēc pieprasījuma.

Ja jūsu kompānija vēlas salas apskates braucienu ar Latviešu gidu, tās tiek organizētas tieši jums. Atkarībā no cilvēku skaita, līdz 4 pasažieriem ar vieglo auto. Līdz 6 pasažieriem ar minivenu, līdz 8 pasažieriem ar 9 vietīgu busu.

Kompānijām virs 8 cilvēkiem tiek īrēts tūrisma autobuss, līdz pat 50 pasažieriem.

Maršruti, galvenokārt ir tie paši, kā ikdienas autobusu ekskursijām. Tie ir izstrādāti tā, lai dienas laikā apskatītu maksimāli daudz tūrisma objektu. Populārākie maršruti ir:

 

 

Apciemot tuvāko salu Tenerifei - La Gomera var 3 veidos, ar savu vai īres auto (pirms tam jānoskaidro vai īres kompānija ļauj pamest salu). Ar autobusa ekskursijām (ap 92€ vienam). Ar privāto gidu (aptuveni 150€ vienam).

 

Privātās ekskursijas uz La Gomera salu piedāvā Atis, gids ar pieredzi izrādīt tieši šīs salas interesantākās vietas. Privātajā ekskursijā noteikti redzēsiet daudz vairāk nekā, braucot ar autobusu. Tas tādēļ, ka tūristu autobusam ir ierobežojumi iebraukt lielākajā daļā vietu, kuras ar auto var apmeklēt.

Vairāk informācijas par privātajām ekskursijām atradīsiet šeit.

 

1.    Vulkāns Teide - Maskas aiza

Teide Masca priv

Salas populārākā ekskursija ar privāto gidu Latviešu valodā.

 •  Šajā maršrutā apskatīsim vulkāna Teide nacionālo parku ar mēness ainavām, vietas kurās ir uzņemtas Holvudas filmas jo tās izskatās kā no citas planētas.

 •  Tuvumā redzēsim augstāko Spānijas virsotni un izbrauksim cauri milzu krāterim (Las Cañadas), vairāku kilometru diametrā.

 •  Apmeklēsim pašu izolētāko ciematu Tenerifē - Maska. Lai to sasniegtu, brauksim pa ekstremālu kalnu serpantīna ceļu. Šeit arī apskatīsim leģendāro Maskas aizu.

 •  Piestāsim Garachiko pilsētā - pussalā kura izveidojusies lavai ieplūstot okeānā. Šeit arī redzēsim slavenos lavas baseinus.

 • Icod de los Vinos pilsētā apskatīsim slaveno Kanāriju Salu simbolu - tūkstošgadīgo Drakona koku.

 
 
 

Pilnas dienas ekskursija 8-9 stundas.

Maršrutu iespējams mainīt vai iekļaut kādu citu apskates punktu, pēc vēlēšanās. Tādā gadījumā, gatavojoties ekskursijai, ieteicams izrunāt vēlamo maršrutu ar gidu. 

2.    Vulkāns Teide ar pacēlāju

Teide ar pacelaju

Ekskursija uz vulkānu Teide ar funikulieri.

​​Ekskursija uz Teides vulkāna virsotni, augstāko vietu Spānijā ar iespēju pacelties trošu vagoniņā līdz 3550m augstumam.

Redzēsim unikālas vulkāniskas ainavas, vietas kuras nelīdzinās nekam agrāk redzētam.

 • Vulkāna parkā brauksim cauri milzīgam vulkāna krāterim jeb tam kas atlicis pāri no aizvēsturiska, gigantiska vulkāna.

 • Apmeklēsim slavenās lavas klintis Roques de Garcia, vulkāna krātera pakājē. Ainavu, kuru var redzēt uz, gandrīz jebkuras vulkāna fotogrāfijas.

 • Lejupceļā apskatīsim citas interesantas vietas un skatu laukumiņus, pēc jūsu vai gida izvēles.

Ekskursija uz Vulkanu Teide ar pacelaju.jpg
 • Latviešu gids

 • Transports no viesnīcas / atpakaļ

 • Pacēlāja biļete (40€) nav iekļauta cenā. Nosūtīsim Jums saiti uz oficiālo lapu, kurā rezervēt biļetes.

 

Ilgums aptuveni 5 stundas.

Maršrutu iespējams mainīt vai iekļaut kādu citu apskates punktu, pēc vēlēšanās. Tādā gadījumā, gatavojoties ekskursijai, ieteicams izrunāt vēlamo maršrutu ar gidu.

3.    Pārgājiens - Los Gigantes 

Los Gigantes pārgājiens

Los Gigantes nezināmais

Šo maršrutu sāksim ar piemīlīgo ciematiņu Tamaimo, no kurienes sākas mūsu ekskursija. Dosimies pa kalnainu taku apmēram 4 stundas ilgā gājienā.

Pa ceļam apskatīsimies kalnu apūdeņošanas sistēmu, mākslīgi izraktu gājēju tuneli kalnā, agrikultūras ciematiņu, skaistas ainavas no pašas klints augšas. Pārvarot stāvu kāpienu kalnos, nokļūsim uz nemarķētas takas, pa kuru mūsu gids jūs aizvedīs līdz unikālam ģeoloģiskam veidojumam - klints logs.

Šī iespaidīgā arka paver pastkartes cienīgu skatu uz Atlantijas okeānu, Los Gigantes majestātiskajām klintīm un attālāko La Gomera salu.

Pēc tam nobrauksim lejā uz Puerto de Santjago ciematiņu, kur nopeldēsimies  melno lavas smilšu pludmalē.

 
Pargajiens Los Gigantes Tenerife ar Latv
 • Latviešu gids

 • 4 stundu pārgājiens

 • Akvadukti un ūdens tuneļi

 • Peldēšanās melno smilšu pludmalē

 • Transports no viesnīcas / atpakaļ

 

Ekskursija ir piemērota cilvēkiem, kas ir ļoti labā fiziskā formā un ekipējušies ar kalnu pārgājienu neslīdošiem apviem.

 
 

4.    Mākslīgās Alas

 
Los Gigantes pārgājiens

Mākslīgās Alas

 

Šajā 8km garajā pastaigu maršrutā gids jūs aizvedīs uz mākslīgi izraktām alām, pamestu dārzu ar citronkokiem, iespaidīgu dambi, kafejnīcu nekurienes ciematiņā un, vienkārši skaistiem skatiem.

 

Varēsiet apbrīnot vulkāniskos iežus un dabas ainavas.

 

Šis pastaigu maršruts ir piemērots arī ģimenēm ar skolas vecuma bērniem.

Pastaigu_ekskursija_Tenerife_ar_maksligam_alam_akvaduktiem (12).jpeg
 • Latviešu gids

 • 4 stundu pārgājiens

 • Akvadukti un ūdens tuneļi

 • Transports no viesnīcas / atpakaļ

 

Ekskursija ir piemērota cilvēkiem, kas ir ļoti labā fiziskā formā un ekipējušies ar kalnu pārgājienu neslīdošiem apviem.

 
 
bottom of page