top of page
Autobusa ekskursijas tenerife anglu krivu valoda (3).jpg

Ekskursijas Tenerifē

Regulārās autobusa ekskursijas pa salas skaistākajām vietām tiek organizētas Angļu vai Krievu valodās no dienvidu daļas

 • Las Americas

 • Los Cristianos

 • Los Gigantes

Kā arī no ziemeļiem

 • Puerto de la Cruz

Tenerifes sala sniedz visplašākās iespējas gan mierīgai atpūtai pludmalē, gan nelieliem izbraucieniem ar autobusu ekskursijām, gan arī dažādību aktīvās atpūtas cienītājiem. Katrs pats ceļojumā var izvēlēties sev piemērotākās aktivitātes. Šajā rakstā atradīsiet noderīgas saites un praktisku informāciju, kas noderēs, plānojot Tenerifes un apkārtējo salu iepazīšanu un aktīvu atpūtu tiem, kuri to vēlas.

Auto īre Tenerifē

Discovercars – Auto īres lapa latviešu valodā. Pilnvērtīgai atpūtai salā noteikti iesakām nomāt automašīnu. Visērtāk ir saņemt un nodot auto lidostā, vienas dienas īres cena ir aptuveni tik pat cik brauciens ar taksi no dienvidu lidostas uz kūrortu. Ja ielidojat ziemeļu lidostā bet, atpūšaties dienvidos, tad auto īre ir vienīgais loģiskais variants jo taksi brauciens izmaksā ap 90€. Tā ir 3 – 4 dienu auto īres cena, tikai vienā virzienā tātad, abos virzienos, par taksi neiztērēto naudu var braukt ar īres auto veselu nedēļu.

Ekskursijas un aktīvā atpūta: online rezervācijas

Zemāk ir uzskaitītas lapas, kuras palīdzēs iepazīties ar kopējo ekskursiju piedāvājumu Tenerifē. Tas ļaus saprast, kādas ir iespējas, ko no tā visa vēlaties izmantot un cik tas aptuveni izmaksās.

 

 • Atlantico Excursions – piedāvājumā ir gan autobusu tūres, gan braucieni ar laivu, atpūtas parki, pārgājieni, izbraucieni ar riteni. Sānu daļā atlasiet reģionu, kurā atradīsieties, tad tiks atlasītas ekskursijas, kuras ir pieejamas no jūsu atrašanās vietas: salas dienvidu daļa (ja esat kūrorta zonā no Los Cristianos - Las Americas  - Costa Adeje līdz Los Gigantes. Ja būsiet ziemeļos tad izvēlaties no Puerto de la Cruz pilsētas.

 

Rezervējot mājaslapā var iegūt papildu 10% atlaidi, kā arī virs 100 eiro būs papildu apjoma atlaide pāris procenti. Tur var iegādāties arī biļetes uz parkiem, izdevīgi ja pērk vairākas ekskursijas, tad par parku biļetēm iegūs apjoma atlaidi, ietaupot pāris eiro.

Lapa ir pieejama arī krievu valodā, un autobusa ekskursijas tiek nodrošinātas arī krievu valodā.

Pārējās aktivitātes notiek Angļu vai spāņu valodās.

 

 • Get Your Guide – apkopotas tūres, dažādas aktivitātes visā pasaulē, atsevišķa sadaļa izveidota arī Tenerifei. Šeit arī ir vieslielākais ekskursiju, ūdens atrakciju un zooparku klāsts no tā, kas salā ir pieejams.

 

 • Tiqets.com – Līdzīgi kā Get Your Guide, viens no lielākajiem ieejas biļešu, izklaides parku un ekskursiju portāliem. Piedāvā praktiski visu klāstu no Tenerifes salas izklaides iespējām.

 

 • Attactiontix – lapas galvenā priekšrocība – pērkot šajā lapā ieejas biļetes uz Loro, Siāmas parku, iegūsiet papildu 5 vai 10 mārciņu atlaižu kodu, kuru vajadzēs izdrukāt un vēlāk varēs izmantot tēriņiem parkā, iepirkties suvenīru veikalā vai iegādāties maltīti. Ir pieejamas arī citas tūres Tenerifē, kā arī citos galamērķos visā pasaulē.

 • Viajes Teide – plašs piedāvājums ar dažādām ekskursijām. Lapas augšpusē norādiet, vai rādīt ekskursijas no Puerto de la Cruz vai no salas dienvidiem. Lai arī kompānija ir populāra, tomēr atsauksmes ir dažādas, ekskursijām tomēr iesakām kompāniju Atlantico Excursions (skatīt augstāk) par kuru ir vislabākās atsauksmes. Paši šīs kompānijas pakalpojumus neizmantojām, tādēļ nevar sniegt savu novērtējumu.

 

Citas aģentūras online rezervācijām

Tripadvisor sadaļā Tenerifes tūres var iegūt pilnīgu sarakstu ar pakalpojumu sniedzējiem, daudzi no tiem specializējas noteiktā segmentā, piemēram, pārgājieni, niršana, velo braucieni, katamarāni utml. Saraksts ir izkārtots pēc novērtējuma, tādēļ varēsiet atrast uzreiz labākos un izvēlēties kādu no tiem. Jāņem vērā, ka daudzi augsti novērtēti pakalpojumu sniedzēji piedāvā personalizētas tūres jeb privātas ekskursijas un līdz ar to ir dārgāki kā ierastās tūres, tomēr tas var būt lielisks risinājums nelielām ceļotāju grupām.

 

Latviešu ekskursiju lapas

 

Ceļotāji no Latvijas ir novērtējuši šīs ekskursiju aģentūras, kur var sazināties latviski.

 

 • Canariasrent.com – privātās ekskursijas Tenerifē un La Gomera salās ar Latviešu gidu. Ekskursiju biroji Las Americas ar Latviešu personālu.

 

 • Tenerifetours.lv – palīdz plānot ceļojumu uz Kanāriju salām. Lidojumi un viesnīcas / apartamenti.

 

 • Tenerife-travel.lv – Lapu pārvalda Aleksandrs. Ja īrējat auto, ar viņu var doties ekskursijā, Aleksandrs labi pazīst salu, ir vietējais gids. Viņš arī piedāvā atrast savienotos reisus uz Tenerifi par labākajām cenām. Par pakalpojumu prasa 20€.

 

Ekskursijas varat rezervēt arī kādā no Tenerifes ieliņām izvietotājām tūrisma aģentūrām. Tas jums ļaus uz vietas labāk izplānot tūres, tomēr iepriekš ievākta informācija par ekskursiju pieejamību pa dienām ļaus labāk izveidot laika plānojumu.

 

Pārgājienu (hiking) tūres

Tās varat rezervēt augstāk minētajās aģentūrās, bet zemāk ir uzskaitītas dažas, kuras specializējas tieši hiking tūrēs. Canaventura – trekkings / haikings jeb pārgājieni pa apvidu un kalnos kāpšanu. Viņiem ir nedēļas programma, kurā ietverti populārākie maršruti: La Laguna, Teide, Masca. Tūres cenā ietilpst arī zābaki un nūjas.

 

Atsauksmes un ekskursiju izvēle

Salīdziniet ekskursiju cenas, palasiet atsauksmes Internetā: cik lielas ir grupas, cik daudz laika tiek veltīts salas apskatei un cik daudz citu ceļotāju izvadāšanai utml. Lielākie portāli kā Isango un Attractiontix pie katras ekskursijas piedāvā lietotāju atsauksmes, ja tādas ir. Pievērsiet uzmanību arī novērtējumu vecumam – trīs gadus vecas atsauksmes var neatspoguļot realitāti.

 

Noteikti izvairieties no tūroperatoru piedāvātajām ekskursijām, jo tās ierasti ir dārgākas par vietējo aģentūru piedāvātajām. Vietējie gidi parasti ir zinošāki un spēj aizrautīgāk stāstīt par tūrē skatāmo, kā arī atbildēs uz jūsu jautājumiem bez vēlmes papildus kaut ko pārdot no tūroperatoru piedāvājuma.

Izvēloties ekskursiju, noteikti rūpīgi izlasiet, kas tieši tiks apskatīts tūres laikā, kas ir iekļauts cenā, kādi ir atcelšanas nosacījumi utml. Piemēram, dažas tūres sākas agrāk un beidzas vēlāk, tādējādi redzēsiet vairāk, vai arī cenā ir iekļautas pusdienas.Veltiet laiku ceļojuma plānošanai, lai būtu labākās ekskursijas un ceļojuma laiks nebūtu izniekots. Tenerife ir pietiekami daudzveidīga, lai tai atvēlēto ierasto nedēļu izmantotu iespējami prātīgi, bet vislabāk uz Kanāriju salām ir doties paša kombinētā un plānotā ceļojumā, lai spētu iespējami daudz izbaudīt šīs skaistās Kanāriju salas burvību.

Ceļojuma beigās padalieties ar savu pieredzi, atstājiet atsauksmi, lai arī citi ceļotāji zinātu un būtu arī novērtējums aģentūrai par labu darbu. Noderīgi padomi tiem, kuri vēlas doties pārgājienos (hiking), ir atrodama citā rakstā Pārgājieni, kā arī lasiet citus rakstus par Kanāriju salām.

bottom of page