top of page

Santa Cruz - La Laguna - Anaga - Taganana


Tenerifes ziemeļu daļas apskate. Kontrastu ekskursija, kas ļaus iepazīt salas būtību un vēsturi.


Mūsu pirmā pietura būs Santa Cruz de Tenerife, salas galvaspilsēta un Kanāriju salu jūrniecības centrs.

Mēs turpināsim maršrutu uz La Laguna, pirmo pilsētu, kas tika dibināta Tenerifē pēc tās iekarošanas. Šo vēsturisko pilsētu1999. gadā UNESCO pasludināja par Pasaules mantojumu.


Pametīsim pilsētas un dosimies uz iespaidīgo Anagas masīva kalnu grēdu, ko UNESCO pasludinājusi par biosfēras rezervātu . Šajā biosfērā ir viens no senākajiem dabas dārgumiem visā Eiropā: terciārā laikmeta lauru mežs, kādi auguši lielā Eiropas teritorijā no 65 līdz 2 miljoniem gadu atpakaļ.


Salas ziemeļaustrumu krastā, sasniegsim burvīgo Tagananas pilsētiņu, kas izceļas ar savu dabas skaistumu un skatiem uz okeānu un klintīm.
Tagananas ciematā jums būs brīvs laiks, lai pastaigātos, pusdienotu un nogaršotu Kanāriju salu virtuvi. Mūsu gids ieteiks ko nogaršot no vietējās ēdienkartes.


Pēc pusdienām apskatīsim Las Teresitas pludmales zeltainās smiltis, jau atgiežoties pie Santa Cruz pilsētas
Atpakļceļā redzēsim vēl vairākus Tenerifes dārgumus.


Valodas.

Ekskursijas tiek vadītas angļu, vai krievu valodās. Veicot rezervāciju, izvēlaties vajadzīgo valodu no izvēlnes. Pēc tam, kalendārā parādīsies dienas, kurās tā ir piejama. Ja ekskursija nav pieejama ar krievu gidu, atliek izvēlēties citu valodu (angļu un spāņu vienmēr ir pieejamas).


Apmaksa.

Rezervācija tiek apstiprināta pēc apmaksas ar bankas karti. Uz norādīto e-pastu saņemsiet biļeti ar informāciju, kur atrodas tuvākā pietura.


  • Biļetes nav jādrukā, var uzrādīt gidam no telefona.

  • Svarīgi lai laukā kartes turētājs tiktu ievadīts tās īpašnieka vārds/uzvārds, bez kļūdām.

  • Ekskursijas vai pacēlāja atcelšanas gadījumā, maksa tiks atgriezta uz karti, parasti 2-4 dienu laikā (ja atceļas dēļ nepiemērotiem laika apstākļiem)

  • Ekskursijas iespējams atcelt bez maksas, līdz 24h pirms sākuma laika.

bottom of page