top of page

Tenerifes apskate Masca aiza

€49.50

Tenerifes apskate un Masca aiza

Šajā ekskursijā redzēsim galvenos salas tūrisma objektus, nebraucot augšā uz vulkānu.


Apciemosim pilsētu Villa de Candelaria, tās baziliku, kurā atrodas Kanāriju Salu patroneses - Kandelārijas Jaunavas statuete. Jūs pārsteigs arī iespaidīgās bronzas statujas - Tenerifes senie menceji (guanču karaļi).

Maršrutu turpināsim ar La Laguna , pirmo Tenerifē dibināto pilsētu pēc salas iekarošanas . Šo vietu 1999. gadā UNESCO pasludināja par Pasaules mantojumu. Šeit mēs pastaigāsimies pa tās gleznainajām ielām.


Tālāk uz Villa de La Orotava pilsētiņu salas ziemeļos, kur dosieties pastaigu ekskursijā pa vēsturisko vecpilsētu . Apskatīsim La Casa de Los Balcones , vienu no La Orotava raksturīgākajām ēkām, kurā atrodas Kanāriju salu izšuvumu un kostīmu centrs.


Turpināsim ar Garachico, seno ostas pilsētu, kuru daļēji iznīcināja vulkāna izvirdums 1706. gadā un vēlāk to pārbūvēja. Tajā ir labi saglabājies bagātīgs 16. un 17. gadsimta arhitektūras mantojums, tāpēc 1994. gadā tās vēsturiskais centrs tika pasludināts par kultūras pieminekli. 2021. gadā tas tika iekļauts arī SPĀNIJAS SKAISTĀKO PILSĒTU sarakstā.


Jums būs brīvs laiks pusdienām. Kāpēc gan neizbaudīt Kanāriju salu virtuves ēdienus. Gids ieteiks vai aizvedīs uz vietējo restorānu.


Atgriežoties dienvidos, mēs dosimies cauri Teno parkam, lai apmeklētu gleznaino Maskas aizu. Tā ir viena no skaistākajām un neskartākajām Tenerifes ainavām, kur dzīvo vietējie īvotāji.


Valodas.

Ekskursijas tiek vadītas angļu, vai krievu valodās. Veicot rezervāciju, izvēlaties vajadzīgo valodu no izvēlnes. Pēc tam, kalendārā parādīsies dienas, kurās tā ir piejama. Ja ekskursija nav pieejama ar krievu gidu, atliek izvēlēties citu valodu (angļu un spāņu vienmēr ir pieejamas).


Apmaksa.

Rezervācija tiek apstiprināta pēc apmaksas ar bankas karti. Uz norādīto e-pastu saņemsiet biļeti ar informāciju, kur atrodas tuvākā pietura.


  • Biļetes nav jādrukā, var uzrādīt gidam no telefona.

  • Svarīgi lai laukā kartes turētājs tiktu ievadīts tās īpašnieka vārds/uzvārds, bez kļūdām.

  • Ekskursijas vai pacēlāja atcelšanas gadījumā, maksa tiks atgriezta uz karti, parasti 2-4 dienu laikā (ja atceļas dēļ nepiemērotiem laika apstākļiem)

  • Ekskursijas iespējams atcelt bez maksas, līdz 24h pirms sākuma laika.

bottom of page