top of page

Pirkt biļetes iepriekš vai parkā?

Loro Parka biļetes jebkurā tirdzniecības vietā maksā vienādi, tomēr ir iemesls pirkt biļetes internetā, nebūs jāstāv garās rindās pie parka ieejas.


Ar bērniem uz Loro Parku

Parku var droši apmeklēt arī ar pavisam maziem bērniem. Līdz 6 gadu vecumam, ieeja ir bezmaksas (pērkot Twin Ticket, arī uz Siam Parku iegūstiet bezmaksas biļeti līdz 6g).


Transports

  • No dienvidu zonas (Las Americas - Los Cristianos - Costa Adeje) ir maksas transfera autobuss

  • No Los Gigantes (Puerto de Santiago) - La Arena - Isora un Playa Paraiso ir atsevišķs transfera autobuss.

  • No Puerto de la Cruz pilsētas centra pieejams bezmaksas vilcieniņš uz parku.

  • Auto stāvvieta Loro Parkā maksā 5€ dienā. Ja paveicas, var atrast bezmaksas stāvvietu ārpus parka, uz ielas.


Biļešu cenas

  • Loro parka ieejas biļete maksā 40€. Bērniem no 6-11 gadiem cena ir 28€. Līdz 6 gadiem bez maksas.

  • Premium biļete maksā 65€. Bērniem no 6-11 gadiem cena ir 43€. Līdz 6 gadiem 17€. Biļetē iekļauts restorāna vauchers 15€ un 9€ bērna biļetei.

  • Kanāriju Salu rezidentu biļete maksā 20€. Bērniem no 6-11 gadiem cena ir 14€.

  • Tikai autobusa transfērs uz Loro Parku no dienvidiem maksā 15€. Bērniem no 6-11 gadiem cena ir 10€. Bērniem 3 - 6 gadiem 8.50€. Līdz 3 gadiem bez maksas (bez rezervētas sēdvietas, bērns sēž klēpī). 


Papildus biļetes

Twin Ticket būs izdevīgi iegādāties vecākiem, kuri ceļo ar bērniem līdz 6 gadu vecumam, ja plānos ir apmeklēt divus atpūtas parkus: Siam un Loro. Tās ir komplekta biļetes Loro parks + Siam parks, par izdevīgāku cenu kā pērkot atsevišķi.

Loro parkā ieeja ir bezmaksas līdz 6 gadu vecumam, savukārt Siam parkā ir jāmaksā ieeja no 3 gadiem, bet šīs biļetes komplektā ļauj arī Siam parkā (bērniem līdz 6g.) tikt bezmaksas. Siam parks un Loro parks pieder vieniem īpašniekiem, tādēļ viens parks otru ļoti reklamē un piedāvā šīs “Twins” biļetes.


Premium Biļete ir ieejas biļete kurā, katram papildus iekļauts šovs Discovery Tour, rezervētas vietas uz šoviem un15€ vauchers restorānā Grill Patio de Loro vai Pizzeria Loritay.

bottom of page