top of page

Pirkt biļetes iepriekš vai parkā?

Siam Parka biļetes jebkurā tirdzniecības vietā maksā vienādi, tomēr ir pāris iemeslu pirkt biļetes internetā. Pirmkārt, nebūs jāstāv garās rindās pie parka ieejas. Otrkārt, variet izmantot bezmaksas autobusu uz Siam Parku.


Ar bērniem uz Siam Parku

Parku var droši apmeklēt arī ar pavisam maziem bērniem. Līdz 3 gadu vecumama ieeja ir bezmaksas (līdz 6 gadiem pērkot Twin Ticket, uz abiem parkiem, Loro un Siam).

Zona THE LOST CITY ir izveidota tā, lai būtu droša visa vecuma bērniem tikai ar noteikumu, kādam pieaugušajam bērnus ir jāpieskata.


Transports

  • No dienvidu zonas (Las Americas - Los Cristianos - Costa Adeje) parks piedāvā bezmaksas autobusu, turp un atpakaļ.

  • No Puerto de la Cruz pilsētas pieejams autobusa transfers uz Siam Parku (15€)


Biļešu cenas

  • Siam parka ieejas biļete maksā 40€. Bērniem no 3-11 gadiem cena ir 28€. Līdz 3 gadiem bez maksas.


  • Premium biļete maksā 59€. Bērniem no 3-11 gadiem cena ir 41€. Līdz 3 gadiem 15€. Biļetē iekļauts restorāna vauchers 15€ katram.

  • Kanāriju Salu rezidentu biļete maksā 20€. Bērniem no 3-11 gadiem cena ir 14€.

  • Tikai autobusa transfērs uz Siam Parku no Puerto de la Cruz pilsētas maksā 15€. Bērniem no 3-11 gadiem cena ir 9€. Līdz 3 gadiem bez maksas (bez rezervētas sēdvietas, bērns sēž klēpī). 


Papildus biļetes

Twin Ticket būs izdevīgi iegādāties vecākiem, kuri ceļo ar bērniem līdz 6 gadu vecumam, ja plānos ir apmeklēt divus atpūtas parkus: Siam un Loro. Tās ir komplekta biļetes Loro parks + Siam parks, par izdevīgāku cenu kā pērkot atsevišķi.

Loro parkā ieeja ir bezmaksas līdz 6 gadu vecumam, savukārt Siam parkā ir jāmaksā ieeja no 3 gadiem, bet šīs biļetes komplektā ļauj arī Siam parkā (bērniem līdz 6g.) tikt bezmaksas. Siam parks un Loro parks pieder vieniem īpašniekiem, tādēļ viens parks otru ļoti reklamē un piedāvā šīs “Twins” biļetes.


Premium Biļete ir ieejas biļete kurā, katram papildus iekļauts mantu skapītis + dvielis + 15€ vauchers restorānā Beach Club (parka pludmalē).

bottom of page