top of page

Vulkāns Teide ar pacēlāju

€39

Vulkāna Teide ekskursija ar pacēlāju


Šajā ekskursijā būs iespēja pacelties līdz Spānijas augstākajai virsotnei - El Teide.


Sākumā šķērsosim Kanāriju salu priežu mežus, līdz sasniegsim Teides nacionālo parku , kas atrodas aptuveni 2000 metrus virs jūras līmeņa. Šī teritorija tika pasludināta par nacionālo parku, 1954. gadā, lai aizsargātu šo neticami skaisto un ekoloģiski vērtīgo ainavu.


Cañadas del Teide veido 17 km plats krāteris. kurā atrodas vulkāna virsotne. Ainava, kas šķiet kāno citas planētas.


Pēc tam jums būs nedaudz brīva laika, varēsiet pusdienot vai pastaigāties, pēc izvēles.


Vēlāk dosimies uz trošu vagoniņa bāzes staciju, no kuras paveras brīnišķīgs skats uz Ukanka ieleju.


Tie, kuri rezervējuši pacēlēja biļetes, dosies augšā ar Teides gaisa vagoniņu - Teleferico uz augšējo bāzes staciju - La Rambleta, kas atrodas 3550 m augstumā. Šeit būsiet vien dažu metru attālumā no Spānijas augstākās virsotnes.


Tiem, kuri nav rezervējuši pacēlēja biļetes, var būt iespēja tās iegādāties ar gida palīdzību, ja ir vēl pieejamas. Tiem kuri nevēlas pacelties augšā būs brīvs laiks pastaigām, suvenīru veikalam vai kafejnīcas apmeklējumam.


Tālāk apmeklēsim Roques de García klintis, vienu no Tenerifes simboliskākajiem skatiem.
Valodas.

Ekskursijas tiek vadītas angļu, vai krievu valodās. Veicot rezervāciju, izvēlaties vajadzīgo valodu no izvēlnes. Pēc tam, kalendārā parādīsies dienas, kurās tā ir piejama. Ja ekskursija nav pieejama ar krievu gidu, atliek izvēlēties citu valodu (angļu un spāņu vienmēr ir pieejamas).


Apmaksa.

Rezervācija tiek apstiprināta pēc apmaksas ar bankas karti. Uz norādīto e-pastu saņemsiet biļeti ar informāciju, kur atrodas tuvākā pietura.


  • Biļetes nav jādrukā, var uzrādīt gidam no telefona.

  • Svarīgi lai laukā kartes turētājs tiktu ievadīts tās īpašnieka vārds/uzvārds, bez kļūdām.

  • Ekskursijas vai pacēlāja atcelšanas gadījumā, maksa tiks atgriezta uz karti, parasti 2-4 dienu laikā (ja atceļas dēļ nepiemērotiem laika apstākļiem)

  • Ekskursijas iespējams atcelt bez maksas, līdz 24h pirms sākuma laika.

bottom of page