top of page

Pasaulē slavenais zooloģiskais dārzs “Loro Park” atrodas Puerto de la Cruz pilsētā, nostāk no populārākajiem tūrisma kūrortiem salas dienvidos. Uz Loro parku vislabāk ir ierasties laicīgi, it sevišķi, ja plānojat parka apmeklējumam veltīt tikai vienu dienu.

Šajā rakstā apkopota praktiska informācija par nokļūšanu uz Loro parku no dažādām Tenerifes salas vietām.

Kā nokļūt Loro Parkā no Tenerifes dienvidiem?

 

Uz Loro Parku no Los Cristianos, Playa de las Americas, Costa Adeje, Los Gigantes, La Arena un citām dienvidu kūrorta pilsētām...

Ceļotājiem, kuri atrodas salas dienvidu daļā, ir jāizvēlas, vai izmantot sabiedriska transporta pakalpojumu  vai arī izvēlēties parka biļetes kopā ar transfēru uz parku vai, tikai transportu. Ir pieejami divu veidu transferi: parasts un ekspresis. Atšķirība ir tāda ka express transferam ir mazāk pieturvietu, attiecīgi parkā nokļūst agrāk (kā arī atpakaļceļā, tās pašas pieturas). Cenas atšķirība ir 1 €. Rezervācija ir angļu un krievu valodās.

 

No Los Gigantes (Puerto de Santiago) - La Arena - Isora un Playa Paraiso ir atsevišķs transfera autobuss. Šī biļete saucas: Bus Transfer Only Gigantes / Cumbre vai, krievu valodā, Трансфер на автобусе Gigantes.

  • Sabiedriskais transports

Autobuss ir kā variants doties uz Loro parka pilsētu, piemēram, 343. autobuss no Los Cristianos uz Puerto de la Cruz (bez pārsēšanās) atiet darba dienās plkst. 8:25, ceļā pavada vairāk kā 2 stundas, maksās 13.90 eiro vienā virzienā. Tomēr sabiedriskais autobuss ir diezgan dārgs, papildu atlaidi var iegūt ar Bono kartes izmantošanu.

  • Transfērs

Transfēru var iegādāties kopā ar parka biļetēm – to laicīgi vaicājiet tūrisma aģentūrās vai online portālā Atlantico Excursiones.

Brauciena ilgums vienā virzienā ir aptuveni 90 minūtes + laiks, kamēr visus viesus “savāks” no viesnīcām. Izmaksas abos virzienos: 15€ pieaugušajiem (12+ gadi), 10€ bērniem (6-11 gadi) un 8.50€ (3-5 gadi).

Atpakaļ brauciens no Loro parka ir pl. 16.30 vai 17.00 atkarīgs no sezonas. Transfēri ir jārezervē, vēlākais, dienu iepriekš – atkal jau piezīme par sezonu: ja ir daudz ceļotāju, noteikti ieplānojiet šo laicīgi, tādēļ arī lēmums par atkārtotu parka apmeklējumu ir jāpieņem gana laicīgi. Vēl atrodoties parkā varēsiet iegādāties biļeti atkārtotam apmeklējumam par 13 eiro, to izmantot nākamo 15 dienu laikā.

  • Taksometrs

Ja ir lielāka kompānija, var izvērtēt iespēju noalgot taksometru vai busiņu, kas aizvedīs līdz Loro parkam. Tur ir vēlams būt iespējami agri, tad varēsiet arī netraucētāk izbaudīt parku un veltīt laiku arī šoviem. Izmaksas nav zemas – vienā virzienā tas maksās 100 eiro (4-7 cilvēku grupai, lielākai būs virs 110 eiro), papildu informāciju var skatīt KiwiTaxi lapā.

 

  • Ar auto

Tie, kuri izvēlējušies auto īri un plāno doties turp paši, varat to izmantot – auto stāvvieta pie parka maksā 5€ uz visu dienu. Var censties atrast arī kādu bezmaksas stāvvietu netālu no parka, bet tiešām pārliecinieties, ka tur drīkst stāvēt. Neskatieties, ka citi jau ir novietojuši automašīnu – problēmu gadījumā tas jūs neglābs.

 
 

Kā nokļūt Loro Parkā no Puerto de la Cruz pilsētas?

 

 

  • Bezmaksas vilcieniņš

Atiet no Romiešu laukuma/Makdonalds ēstuves (Google Maps) uz Loro parku ik pēc ~ 15 minūtēm brauc vilcieniņš, kurš bez maksas aizvedīs uz turieni un atpakaļ.

Pirmais vilciens atiet pl. 9:30

Sezonas laikā, kad ceļotāju skaits ir lielāks, var nākties pastāvēt ilgāk rindā. Vilcieniņš (uz riteņiem) nekur neapstājas, vienīgā pietura ir gala pietura Loro parks.

Vairāk informācijas atradīsiet šeit.

 
Bezmaksas transports uz Loro Parku Tenerifē no Puerto de la Cruz
  • Ar kājām

No vagoniņa sākuma pieturas līdz parkam var aiziet aptuveni pusstundā. Ja jums viesnīca ir Loro parka virzienā, vislabāk ir doties ar kājām. Atcerieties, ka pašā parka nāksies izstaigāties kārtīgi, tādēļ nepārpūlieties jau pirms laika.

 

  • Ar taksometru

Ja izvēlaties taksometru, tas maksās 5 – 8 eiro vienā virzienā, cenu noteiks jūsu viesnīcas atrašanās vieta pilsētā. Ja uz vilcieniņu ir gara rinda vai jūsu viesnīca atrodas ievērojami tālu no vilciena, vēlaties būt patiešām vienu no pirmajiem, tad taksometrs ir šī ieguldījuma vērts.

 
 

Kā nokļūt Loro Parkā no Santa Cruz pilsētas?

Galvaspilsēta nav starp populārājakajiem tūristu galamērķiem taču, arī tur ir viesnīcas un hosteļi. Īpaši iecienīta tā ir digitālo nomadu un backpakeru vidū jo, Santa Krusā ir daudz lētu hosteļu.
No Tenerifes galvaspilsētas iet regulāri autobusi uz Puerto de la Cruz, tādēļ tur ir ievērojami vienkāršāk aizbraukt un apmeklēt Loro parku. Autobusa biļete maksās aptuveni 6 eiro vienā virzienā.

Kā nokļūt Loro Parkā no Grankanārijas?

No blakus salas tūrisma aģentūras arī piedāvā vienas dienas ceļojumus ar prāmi, tā ir iespēja paviesoties Tenerifes salā un apmeklēt Loro parku. Biļetes var iegādāties arī online Get Your Guide – cena 160€ pieaugušajiem. Cenā ir iekļauta savākšana no Gran Kanārija salas dienvidiem, prāmja biļete, transfers no ostas uz Loro Parku, parka ieejas biļete un, tas pats maršruts atpakaļ.

Naktsmājas Puerto de la Cruz

Tie, kuri paši plāno ceļojumu un ir brīvāki naktsmāju izvēlnē, var apmesties kādā no Puerto de la Cruz viesnīcām. Mēs varam ieteikt Apartamentos Casablanca apartamentus – tie ir saņēmuši augstu 9.1 no 10 vērtējumu, plaša teritorija un draudzīgas cenas.

Norādiet ceļojuma datumus un salīdziniet arī citu viesnīcu un apartamentu piedāvājumus populārākajos rezervēšanas portālos Puerto de la Cruz pilsētā.

Šajā pilsētā var nobāzēties uz vairākām dienām, lai dotos ekskursijās uz salas ziemeļu daļu, atkārtoti apmeklētu Loro parku. Neaizmirstiet, ka šī salas daļa ir ierasti vēsāka un ar mākoņiem bagātāka, tomēr dažkārt gadās lietus dienvidu daļā un saulains laiks Loro parka apkārtnē. Pilsēta ir īpaši iecienīta vācu tūristu vidū, tādēļ ik uz soļa jutīsiet vācu valodu.

 
 
bottom of page